Paysera

KRIOTERAPIJOS KRIOLIPOLIZĖS APARATAS - ŠALDANTIS VAKUUMAS 4IN1 (4 antgaliai) - AurelijosSPA Kosmetologinė įranga Velashape

Paysera - saugus, lengvas, pigus būdas atlikti mokėjimus bei siųsti ar gauti pinigus internetu. Kiekvieną dieną mes dirbame tam, kad sudėtingus ir ilgus procesus padarytumėme paprastais, o brangiai kainuojančias paslaugas paverstumėme pigesnėmis.

Tarptautiniai pervedimai visame pasaulyjeMažos tarptautinių pervedimų kainos

Naudojantis Paysera, už pervedimus skirtingomis valiutomis, mokėsite mažiau, nes savo klientams taikome itin palankius įkainius už teikiamas paslaugas. Jeigu ir jūs norite nebrangiai atlikti tarptautinius pervedimus, tuomet prisijunkite ar registruokitės prie Paysera ir įsitikinkite patys jau dabar! Tarptautinių pervedimų įkainius ir sąlygas galite rasti čia.

Tarptautiniai pervedimai per vieną dieną

Pinigų pervedimai per banką gali kartais užtrukti net savaitę ar ilgiau, tačiau naudojantis Paysera sistema sutaupysite ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko. Atliekant tarptautinius pervedimus, priklausomai nuo pasirinkto pervedimo skubumo ir šalies, pinigai bus pervesti per 1-3 darbo dienas. Taip pat yra galimybė atlikti momentinius (SEPA Instant) pervedimus iki 15 000 EUR vos per kelias sekundes (24/7). Tokie pervedimai galimi tarp bankų, kurie yra prisijungę prie SEPA Instant sistemos.

Valiutos keitimas internetu

Prieš atlikdami tarptautinį pervedimą galite pasinaudoti Paysera valiutos konvertavimo skaičiuokle, kuri realiu metu palygina bankų pateikiamus valiutos kursus ir visuomet siūlo tokį patį, ar net geresnį kursą. Keičiant didesnes nei 5 000 EUR sumas, pritaikomas dar geresnis valiutos keitimo kursas. Visas Paysera palaikomas valiutas ir valiutų kursų skaičiuoklę galite rasti čia.

Skirtingos valiutos vienoje sąskaitoje

Tenka dažnai atlikti pervedimus įvairiomis valiutomis iš skirtingų sąskaitų? Su Paysera galite turėti vieną, nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir pasipildyti užtrunka vos kelias minutes. Vienoje sąskaitoje galite laikyti net 30 skirtingų valiutų ir jomis disponuoti atliekant tarptautinius pervedimus ar atsiskaitant internetu.

Pinigų pervedimai tarp Paysera

Nesvarbu, kur esate ar kokia valiuta atliekate pervedimus, visi Paysera klientai tarpusavyje gali atlikti neribotus ir nemokamus pervedimus, visomis Paysera palaikomomis valiutomis. Reikia skubiai pervesti pinigų draugui ar šeimos nariui? Tarptautiniai pinigų pervedimai tarp Paysera naudotojų gavėją pasiekia iš karto!