Stripe Payments

Stripe Payments

STRIPE MOKĖJIMO SISTEMA

Stripe“ yra technologijų įmonė, kurianti ekonominę interneto infrastruktūrą. Įvairaus dydžio įmonės - pradedant naujais startuoliais ir baigiant valstybinėmis įmonėmis - naudoja mūsų programinę įrangą mokėjimams priimti ir valdyti savo verslą internete.

Mokėjimai
Mūsų pasaulinė mokėjimų platforma „Stripe“ suteikia galimybę prisitaikyti įmonėms visame pasaulyje, įskaitant dešimtis pramonės lyderių, apdorojančių milijardus metinių mokėjimų. Padedame įmonėms supaprastinti plėtrą visame pasaulyje, optimizuoti savo mokėjimų infrastruktūrą ir lengvai pridėti naujų verslo modelių bei pajamų srautus.

Patirtis
Paspartinkite savo tarptautinę plėtrą. Priimkite mokėjimus iš klientų visame pasaulyje naudodamiesi mokėjimo kortelėmis daugiau nei 135 šalyse. Pasiūlykite dešimtis vietinių mokėjimo metodų, kurie padės pagerinti konversijų rodiklius ir sukurti geresnę patirtį klientams. Leiskite „Stripe“ tvarkyti sudėtingus kiekvienos naujos šalies reguliavimo niuansus, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą.

Pažangus pajamų optimizavimas
„Stripe“ leidžia jums priimti, laikyti, valdyti ir išmokėti pinigus visame pasaulyje, naudojant vieną integraciją. „Stripe“ maksimaliai padidina įmonių pajamas, pagerindama kiekvieno mokėjimo autorizacijos rodiklius ir sumažindama atmetimų skaičių.

Mokėjimų infrastruktūros lyderė
Visų dydžių įmonės pasikliauja „Stripe“, kad užtikrintų pirmaujančią veikimo trukmę ir efektyvumą. Esame sertifikuoti pagal aukščiausius atitikties ir saugumo standartus. „Stripe“ buvo paskelbta „The Forrester Wave“ lydere ir pasiekė aukščiausių visų reitinguojamų bendrovių balų tiek dabartinių pasiūlymų, tiek būsimų strategijų kategorijose. Mes nuolat diegiame savo platformos patobulinimus, kurie kasdien apdoroja daugiau nei 200 milijonų verslo kritinių API užklausų.

Daugiu informacijos rasite: https://stripe.com

Stripe payments - AurelijosSPA