STYX Cello Gel

PERŽIŪRĖTI VISĄ KOLEKCIJĄ
Celiulitas - tai poodinio riebalinio sluoksnio pakitimai, kuriuos iššaukia pasikeitusi kalio - natrio pusiausvyra. Apie 80 proc. visų moterų  kenčia nuo pakitimų odoje, kurie palieka nemalonų estetinį vaizdą ir įtakoja savijautą. Celiulito atsiradimas dažnai nepriklauso nei nuo moters svorio, nei nuo amžiaus. Ši problema priklauso nuo daugelio faktorių: maitinimosi raciono, organizmo būklės, fizinio režimo, kraujo apytakos, paveldėjimo faktoriaus, vaistų naudojimo.
 Celiulitą mažinti ir naikinti galima derinant dietą, sportą bei reguliariai atliekant STYX cello gelių įvyniojimus. STYX gelio efektyvumas remiasi subalansuotu kiekiu aukštos koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį, angiotoninį ir riebalus skaidantį poveikį. Unikali preparato molekulinė struktūra - hemolimfodrenažo optimizavimo bei adipocitų alfa bei beta receptorių darbo normalizavimo pagrindas. Preparate esančios bioaktyvios medžiagos normalizuoja keitimąsdi medžiagomis ir viso organizmo endogeninę pusiausvyrą.
 Cello Gelis - rezultatyvi anticeliulitinė kosmetika, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos principais. Tai priemonė ne tik celiulito ir svorio mažinimui, bet ir patologijų mažinimui, o taip pat į šį preparatą įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui.
 Styx CELLO gelis yra keturių rūšių:
 •  Vidutinis (Medium) - Pirmąjame etape naudojamas vidutinio stiprumo gelis. Cinamonas ir nikotino rūgštis (aktyvioji tabako medžiaga) aktyvuoja riebalų katabolizmą ir pagreitina kraujo cirkuliaciją. Mūsų „kūno taksi“ - limfagyslės, transportuoja susikaupusius toksinus ir nešvarumus iš kūno.
Pagrindiniai ingredientai: cinamonas, kiparisas, gvazdikėlių pumpurai, eukaliptas, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas, pelargonija ir nikotino aktyvioji medžiaga.
 • Stiprus (Strong) - Aktyviųjų medžiagų derinys visose fazėse išlieka nepakitęs, didėja tik jo koncentracija. Gelis išskiria šilumą ir atgaivina problemines zonas. Ši modeliavimo sistema yra ypatingai efektyvi kovojant su didesnėmis riebalų sankaupomis. Idealus natūralių eterinių aliejų derinys suteikia malonų aromatą.
 • Pagrindiniai ingredientai: cinamonas, kiparisas, gvazdikėlių pumpurai, eukaliptas, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas ir nikotino aktyvioji medžiaga.
 •  Ypač stiprus (Extra Strong) - Sukurtas turintiems storą jungiamojo audinio sluoksnį. Kadangi hormonai – tai dar vienas ilginantis gydymo procesą faktorius, ši fazė labai padeda. Jeigu oda nėra per daug jautri, naudojamas ypač stiprus Cello Gelis. Ypatingai gaivinantis efektas nėra tinkamas visiems odos tipams dėl galimo paraudimo ir didelio poveikio kraujo apytakai.
Pagrindiniai ingredientai: cinamonas, gvazdikėlių pumpurai, eukaliptas, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas ir nikotino aktyvioji medžiaga.
 •  Apelsino Žiedų - Sudėtyje esanti azijinė centelė apsaugo ir drėkina odą. Tokie ingredientai kaip proteinas, vitaminai ir mineralai (fosforas, kalcis, varis, magnis, geležis, selenas) šį produktą daro ypatingu. Apelsino žiedų ir azijinės centelės cello gelis – efektyvus produktas kovoje su celiulitu. Jis optimaliai maitina jungiamąjį audinį ir suteikia gyvybingumo.
Pagrindiniai ingredientai: apelsino žievelių kipariso, kadagio uogų, cinamono, gvazdikėlių pumpurų eteriniai aliejai, azijinės centelės ekstraktas, nikotino aktyvūs ingrdientai, kiaulpienė, gebenė.
Naudojimas:
 1. Prieš procedūrą ir jos metu, rekomenduojama gerti šiltų gėrimų;
 2. Plonu sluoksniu užtepti gelį. Jei turite ryškų kapiliarų tinklą, kuperozę ir varikozę – šias vietas patepti ŠALDANČIU CELLO GELIU
 3. Stovinčioje padėtyje apvynioti plėvelę švelniai ir ne per stipriai. Tai daryti tokia tvarka: pradėti nuo kairės kojos (apvyniojus- plėvelę nuplėšti), tada dešinė koja, pilvas (beveik iki krūtinės). Plėvelė vyniojama iš apačios i viršų;
 4. Atsigulti patogiai ir užsikloti šilta antklode iki pat kaklo.
Cello gelio įvyniojimus rekomenduojama atlikti ne dažniau kaip kas antrą dieną, o "Apelsino žiedų" – profilaktiškai 1-2 įvyniojimus per mėnesį.
Cello Gelio veikimo etapai:
I etapas
Gelio veikimas labai intensyvus. Klientas gali drebėti, skųstis karščio pojūčiu. Šis periodas trunka nuo 12 iki 18 minučių. Lengvinantis poveikis- specialus kvėpavimas (gilus įkvėpimas, oro užlaikymas, pilnas iškvėpimas, kvėpavimo sulaikymas ir t.t.)
II etapas
Prasideda 12-15 minutę - klientas išprakaituoja. Atsiranda malonus pojūtis- tarsi užlietų šilta banga. Šiuo periodu patartina duoti klientui šiltų gėrimų.
III etapas
Klientų vadinamas „nirvana“. Pagrindinis gelio veikimas: limfodrenažas, relaksacija.
IV etapas
Prasideda 35-45 minutę. Klientas išprakaituoja. Galima pradėti nuiminėti plėvelę, po kuria gali būti susikaupę išprakaituoti skysčiai.
Plėvelę geriau nuimti perpjovus ją specialiu peiliuku. Tada kūną nuvalyti drėgnu rankšluosčiu.
Cello Gelį naudokite prieš įvyniodami kūną į plėvelę, o ją lengvai nuimkite STYX peiliuku.
Norint pajausti rezultatą minimalus procedūrų skaičius - 3. Optimalus - 7-10.
150 ml. pakuotės užteks  3-8 procedūroms, priklausomai nuo tepamos odos ploto.
Po procedūros rekomenduojama kūną ištepti kremu su ALIJOŠIUMI.
arba po viso kurso naudoti kaip palaikomają priemonę GELĮ su CINAMONU.
Po procedūros NEGALIMA praustis duše. Būtina, kad praeitų 8 val.
Nepatartina naudoti nėščiom ar maitinančiom moterims, gali sukelti alerginę reakciją.
Laukiami rezultatai:
 • Celiulito naikinimas;
 • Kūno apimčių mažėjimas (apytiksliai 0,5-1,0 cm per vieną procedūrą);
 • Svorio sumažinimas;
 • Šlakų pašalinimas, organizmo išvalymas;
 • Jungiamojo ir riebalinio audinio ląstelių atstatymas;
 • Mikrocirkuliacijos ir limfos tekėjimo atstatymas;
 • Medžiagų apykaitos optimizavimas;
 • Odos jungiamojo audinio elastingumo padidinimas;
 • Strijų profilaktika.